Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Ve středu 5. 12. 2012 se od 16hod v naší basilice uskuteční setkání dětí se svatým Mikulášem. Prosíme rodiče, aby pro každé dítě, které přivedou, připravili balíček v hodnotě přibližně 50Kč. Měl by obsahovat např. ovoce, čokoládu či perník se svatomikulášským motivem, nějakou drobnou hračku apod., prostě něco, co bude pro děti atraktivní. Balíčky ukládejte u zpovědní místnosti v chodbě směrem k faře do připravených košů zavčas před začátkem setkání. Dále ať si děti na setkání přinesou zvonečky či rolničky a případně lucerničky, na závěr setkání si totiž budou moci zapálit svíčku v lucerničce od adventního věnce a odnést si tak světlo tohoto večera domů.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS


 

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha