Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Součástí naší přípravy na Velikonoce je postní almužna. 1) Postní kasičky připravené Arcidiecézní charitou Praha. V bazilice vzadu na stolech u tiskovin jsou k vyzvednutí postní kasičky, do nichž ukládejme peníze, které ušetříme svým půstem. Na kasičkách můžeme označit, na jaký účel chceme, aby peníze byly použity. Kasičky budeme vybírat od Květné neděle do 2. neděle velikonoční. Následně budou kasičky dopraveny do ADCH. Prosíme o včasné doručení. 2) Pomoc Michalce Láníkové z Holešova. Vybíráme plastová víčka, uzávěry od PET lahví a jiných plastových nádob. Jedná se o pomoc těžce nemocné pětileté Michalce Láníkové z Holešova, její nemoc je velmi komplikovaná. Bližší informace naleznete zde . Krabice na víčka je umístěna vzadu na stolech u tiskovin. Vybraná víčka pošleme na adresu Michalky (víčka vykupuje firma, která se zabývá zpracováním plastového odpadu).

Kontakt

Sledujte nás na Facebooku:

Follow Us
Farnost sv. Markéty
ZVEME DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU:

neděle 22. 5. 2022 v 9:00 MŠE SVATÁ S KATECHEZÍ PRO DĚTI (NEDĚLNÍ ŠKOLA)

neděle 29. 5. 2022 PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ NAŠÍ FARNOSTI

úterý 31.5. 2022 19:00 SPOLEČNÉ SETKÁNÍ NAD BIBLÍ (Vojtěška vlevo)

neděle 5. 6. 2022 v 9:00 MŠE SVATÁ S KATECHEZÍ PRO DĚTI (NEDĚLNÍ ŠKOLA)

pátek 10. 6. 2022 NOC KOSTELŮ

neděle 19. 6. 2022 FARNÍ PIKNIK

pátek 24. 6. 2022 JÁHANSKÉ SVĚCENÍ BR. BRUNA OSB

Programy pro školy

 

Synodální cesta v naší farnosti