Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Advent — očekávání Příchodu Ježíše Krista. V uplynulém roce jsme toho možná mnoho očekávali. Ne všechno nám „přišlo“ povedené a vysněné. Ne každý vešel (do našeho života) tak, jak jsme chtěli. Advent, to jsou čtyři týdny, kdy můžeme do svého života pozvat Boha. On se nikdy neopozdí, nezklame, ale také nikdy nevnucuje. V Něm je to pravé tajemství, nad kterým o Vánocích tak žasneme.

Připravte cestu Pánu, vyrovnejte mu stezky! (Lukášovo evangelium 3, 4) 

 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha