Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

20boromejkyVážení a milí přátelé Domova, příznivci a spolupracovníci,

dovoluji si Vám poslat naše srdečné pozvání na trojnásobnou oslavu (program v příloze).

Letos v září uplyne 20 let obnovené služby Domova, 20 let od vzniku naší farnosti, 20 let spolupráce s Vězeňskou službou (a 220. narozeniny loupežníka Václava Babinského, který symbolizuje polepšeného člověka a v roli zahradníka spořádaně dožil svůj život díky sestrám boromejkám v Řepích). Jako dárek pro Vás jsme natočili krátký klip, který přibližuje pohled do historie na Babinského, kterého ošetřuje boromejka v historickém hábitu – a následuje střih na současného pacienta a současnou sestrou, která o něj pečuje.

Klip najdete na našich stránkách http://www.domovrepy.cz/. Po rozkliknutí videa se objeví v pravém dolním rohu čtvereček. Po kliknutí na něj se video ukáže přes celou obrazovku. Dále je video na kanálu youtube  https://www.youtube.com/watch?v=5L5fMlJ5cm4.

Video bude rovněž vysílat TV Noe.

Od soboty 20. 8. (do 4. 10.) jsme spustili kampaň na portálu Daruj správně (darujspravne.cz), pomocí které mohou lidé podpořit službu Domova a poslat nám tak narozeninový dárek. Všem budeme velmi vděční.

Ráda bych Vás poprosila o dobrý skutek pro nás, jestli máte možnost tento mail rozeslat dál svým známým a přátelům, velmi Vám za to děkuji! Kdybyste každý poslal dál na pět kontaktů, Domov by se nadnesl.. 🙂
Těším se na každého z Vás, kdo se přijde podívat na některou jubilejní oslavu a komu budu moci poděkovat za obdarování.
Ještě se prosím omlouvám každému, kdo by tento mail dostal podruhé (od mojí kolegyně, která Vás má v rozesílce kulturních akcí).

S úctou a poděkováním
sestra Konsoláta Frýdecká

 

program oslav (pdf 2.07MB) Jubileum obdarování domova (pdf 80.9KB)) video

 

Další informace a podrobnosti:

www.domovrepy.cz

www.darujspravne.cz

 

Kontakt

Sledujte nás na Facebooku:

Follow Us
Farnost sv. Markéty
ZVEME DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU:

neděle 22. 5. 2022 v 9:00 MŠE SVATÁ S KATECHEZÍ PRO DĚTI (NEDĚLNÍ ŠKOLA)

neděle 29. 5. 2022 PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ NAŠÍ FARNOSTI

úterý 31.5. 2022 19:00 SPOLEČNÉ SETKÁNÍ NAD BIBLÍ (Vojtěška vlevo)

neděle 5. 6. 2022 v 9:00 MŠE SVATÁ S KATECHEZÍ PRO DĚTI (NEDĚLNÍ ŠKOLA)

pátek 10. 6. 2022 NOC KOSTELŮ

neděle 19. 6. 2022 FARNÍ PIKNIK

pátek 24. 6. 2022 JÁHANSKÉ SVĚCENÍ BR. BRUNA OSB

Programy pro školy

 

Synodální cesta v naší farnosti