Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

V okruhu památky Panny Marie Lurdské (11. února) je možné přistoupit ke svátosti nemocných (více o svátosti nemocných najdete na našich stránkách). 

11. února 2017 v 18.00 a 12. února 2017 v 7.30 v bazilice svaté Markéty, v neděli je možné dovézt nemocné auty až ke kostelu. Svátost nemocných je duchovní posila a útěcha v nemoci. Tuto svátost mohou přijmout pokřtění praktikující věřící: senioři, které tíží stáří, všichni nemocní a ti, které čeká vážný lékařský zákrok. Před přijetím svátosti je vhodné přistoupit ke svátosti smíření, protože posilu v utrpení má završit přijetí Eucharistie, svaté přijímání.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS


 

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha