Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Letos chceme pro návštěvníky Břevnovského posvícení otevřít kostel, protože jde především o připomínku existence kostela a vděčnost za invenci našich předků. Jedná se o pátek, sobotu, neděli (6. – 8. října 2017) vždy od 10.00 do 17.00. Je třeba zajistit službu – dozor. Rozpis je připraven na jednotlivé hodiny. Svůj odpočinek na Posvícení můžeme spojit i s užitečnou službou – i kdyby se jednalo jen o jednu hodinu za celý víkend, bude ku prospěchu. Rozpis je dostupný také v sakristii kostela. Děkujeme s přáním požehané neděle.

 

Na tomto odkaze – Dozor v bazilice – se můžete k některému času zapsat. Vaše jméno se po chvíli (cca do 60min.) automaticky objeví v přehledové tabulce níže (do té nelze zapisovat přímo zde, ale pouze po kliknutí na uvedený odkaz).

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha