Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Radio Proglas hledá redaktora pro studio Kristián v Praze

Přijmeme redaktora pro pražskou redakci s působností v Praze, Středočeském, Plzeňském a Karlovarském kraji. Předpokládáme vysokoškolské vzdělání nejlépe humanitního typu, všeobecný rozhled, komunikativnost, výbornou orientaci v křesťanském prostředí, organizační schopnosti, znalost práce na počítači, řidičské oprávnění sk. B. Zkušenosti s prací v mediální sféře jsou výhodou. Nástup je možný ihned.

Náplní práce je tvorba krátkých reportáží, zpráv a publicistických pořadů.

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s motivačním dopisem (příp. fotografií) elektronicky na adresu personalie@proglas.cz a připojte, prosím, prohlášení, jež najdete na webu Proglasu, záložka Kontakty a info/ Pracovní příležitosti.

Kontakt

Sledujte nás na Facebooku:

Follow Us
Farnost sv. Markéty
ZVEME DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU:

neděle 19. 6. 2022 FARNÍ PIKNIK

úterý 21.6. 2022 19:00 DRUHÉ SPOLEČNÉ SETKÁNÍ NAD BIBLÍ (Vojtěška vlevo)

pátek 24. 6. 2022 18:00 JÁHANSKÉ SVĚCENÍ BR. BRUNA OSB

neděle 26. 6. 2022 19:30 MODLITBA V DUCHU KOMUNITY TAIZÉ

Programy pro školy 2022/2023

 

Synodální cesta v naší farnosti