Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Radio Proglas hledá redaktora pro studio Kristián v Praze

Přijmeme redaktora pro pražskou redakci s působností v Praze, Středočeském, Plzeňském a Karlovarském kraji. Předpokládáme vysokoškolské vzdělání nejlépe humanitního typu, všeobecný rozhled, komunikativnost, výbornou orientaci v křesťanském prostředí, organizační schopnosti, znalost práce na počítači, řidičské oprávnění sk. B. Zkušenosti s prací v mediální sféře jsou výhodou. Nástup je možný ihned.

Náplní práce je tvorba krátkých reportáží, zpráv a publicistických pořadů.

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s motivačním dopisem (příp. fotografií) elektronicky na adresu personalie@proglas.cz a připojte, prosím, prohlášení, jež najdete na webu Proglasu, záložka Kontakty a info/ Pracovní příležitosti.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha