Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Milí farníci, „rozsviťme naši farnost!“ Nejraději bych dal svíčku do každého okna v klášteře, to ale technicky není možné. Tak deleguji naše klášterní okna každému z Vás do vašich příbytků, které se teď staly tak trochu „kláštery.“ P.Václav

 

Jak prožít tento den v domácím prostředí? O mnohých inspiracích jsme už psali  v článcích k předchozím dnům, ale přece jen přidáme ještě jednu – se slavností velikonoční svíce souvisí i letošní výzva našich biskupů, kteří nás vyzývají, abychom v době, kdy se Velikonoční vigilie slaví, zapálili za okny našich domů svíčku http://www.farnost-brevnov.cz/2020/04/velikonocni-vyzva-biskupu-rozsvitme-svicky-na-bilou-sobotu/ Pojďme se k této výzvě jako farnost připojit! A můžete své okno s planoucí svící vyfotit! Fotku zašlete do Velikonočního pondělí, tj. 13.4. na adresu nabo.brevnov@gmail.com. Z došlých fotografií vytvoříme tablo, které umístíme v našem kostele. „Ať slavné Kristovo vzkříšení naši tmu ve světlo promění.“

Kontakt

Sledujte nás na Facebooku:

Follow Us
Farnost sv. Markéty
ZVEME DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU:

neděle 19. 6. 2022 FARNÍ PIKNIK

úterý 21.6. 2022 19:00 DRUHÉ SPOLEČNÉ SETKÁNÍ NAD BIBLÍ (Vojtěška vlevo)

pátek 24. 6. 2022 18:00 JÁHANSKÉ SVĚCENÍ BR. BRUNA OSB

neděle 26. 6. 2022 19:30 MODLITBA V DUCHU KOMUNITY TAIZÉ

Programy pro školy 2022/2023

 

Synodální cesta v naší farnosti