Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

V pátek 5. března 2021 zahajuje papež František cestu do Iráku. Už z povahy cíle jeho 33. zahraniční cesty tušíme, že jde o velmi riskantní záležitost. Papež chce podpořit malou křesťanskou komunitu v převážně muslimské zemi. Jistěže prožíváme těžké období, ale alespoň smíme chodit (v omezeném režimu) o víkendu do kostela. Naši bratři a sestry v Iráku nikoli – na příklad. Modleme se za zdar této cesty, je to historická událost. Více ZDE.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha