Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Stejně jako loni se nemůžeme zúčastnit Velikonoční vigilie, vrcholu našeho liturgického roku, takovým způsobem a v takovém rozsahu, jak bychom si přáli. Loni nás naši biskupové vyzvali, abychom na Bílou sobotu po setmění, v době, kdy se Velikonoční vigilie slaví, zapálili za okny svých domů svíčku na znamení, že Ježíš je světlem našeho života, světlem, které nezná západu. 

My jsme se tenkrát k této výzvě připojili a kdo chtěl, poslal fotku své planoucí Velikonoční svíce. Z došlých fotografií jsme pak vytvořili tablo, které jsme umístili v době velikonoční v našem kostele. Pojďme to zopakovat:-)! 

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je tablo-svicek-z-Vigilie.jpg.
Velikonoční svíce 2020.

Vyfoťte svou planoucí Velikonoční svíci a fotografii zašlete do konce velikonočního oktávu, tj. do neděle 11. 4. 2021, na adresu nabo.brevnov[zavinac]gmail.com.

Požehnané velikonoční svátky!

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha