Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Slovo „misionář“ v nás vyvolává představu něčeho vzdáleného a exotického, co máme spojeno s dobrodružnými filmy. Misionáři existují stále a dokonce i v České republice. Ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších sídlí česká pobočka Papežských misijních děl v České republice. A protože dnes je tzv. „misijní neděle“, pozval Petr Vaďura k mikrofonu Výzev přítomnosti ředitele této organizace Jiřího Šlégra.

Z pořadu Výzvy přítomnosti, Český rozhlas.

Více informací o misijních dílech naleznete na stránkách www.misijnidila.cz

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha