Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

V Křesťanské vlně jsme tentokrát přivítali nezvyklého hosta – syna nacistického válečného zločince Wilhelma Odera Wernera. Vyprávěl nám o svém otci, jeho zločinech, ale i o tom, jak se sám se svým rodinným dědictvím vyrovnával. Připravil Petr Vaďura, tlumočí Hana Krysová.

Pořad Českého rozhlasu Werner Oder – syn nacistického zločince, který byl odvysílán 26. prosince  2010.

Příběh a vyprávění tohoto muže je připomínkou toho, jaké zlo se skrývá v lidských srdcích. Dopouštíme se velkého omylu, když si myslíme, že nás osobně se to netýká. Zároveň však muž mluví o velké Boží moci a lásce, která dokáže člověka uzdravit a proměnit.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha