Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Pravidelné večerní čtvrteční slavení eucharistie se ponese ve zvláštním duchu. Bude to poslední bohoslužba v naší bazilice ještě za pontifikátu papeže Benedikta XVI. V jejím závěru jako poděkování za osm let papeže, který měl za vzor našeho sv. Benedikta z Nursie zazpíváme „Te Deum”, chvalozpěv „Bože, tebe chválíme”. Celebrovat bude převor P. Prokop. Není bez zajímavosti, že to byl právě on, který před osmi lety 19. dubna 2005 celebroval mši sv. jako jeden z prvních (asi i na světě) těsně po zvolení kard. Josepha Ratzingera papežem.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS


 

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha