Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Součástí naší přípravy na Velikonoce je postní almužna. 1) Postní kasičky připravené Arcidiecézní charitou Praha. V bazilice vzadu na stolech u tiskovin jsou k vyzvednutí postní kasičky, do nichž ukládejme peníze, které ušetříme svým půstem. Na kasičkách můžeme označit, na jaký účel chceme, aby peníze byly použity. Kasičky budeme vybírat od Květné neděle do 2. neděle velikonoční. Následně budou kasičky dopraveny do ADCH. Prosíme o včasné doručení. 2) Pomoc Michalce Láníkové z Holešova. Vybíráme plastová víčka, uzávěry od PET lahví a jiných plastových nádob. Jedná se o pomoc těžce nemocné pětileté Michalce Láníkové z Holešova, její nemoc je velmi komplikovaná. Bližší informace naleznete zde . Krabice na víčka je umístěna vzadu na stolech u tiskovin. Vybraná víčka pošleme na adresu Michalky (víčka vykupuje firma, která se zabývá zpracováním plastového odpadu).