Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Již třetím rokem jsme se zapojili do akce Noc kostelů. Program byl pestrý a přilákal k nám do baziliky mezi 19. a 22. hodinou celkem 410 návštěvníků – 137. v pořadí byl kardinál Dominik Duka. Návštěvníci si mohli poslechnout zpěv scholy, nebo zajímavé povídání o bazilice, či našich varhanách. Pro děti byl nachystán program dvojí – bojovka s benediktinskou tématikou a tvoření a hry s tématikou světla. Děkujeme všem, kdo se na pohodovém průběhu akce podíleli!

Fotogalerie z noci kostelů v Břevnově
Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2024/2025

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2024/2025

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha