Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Pořad bohoslužeb u sv. Markéty v neděli 30. srpna 2015: 7.30, 10.30, 18.00. Mše svatá v 9.00 NEBUDE!

V tento den hostíme účastníky 43. konference Mezinárodního ekumenického sdružení. Zveme tedy na římskokatolickou eucharistickou liturgii, která začne v 10.30 před bazilikou. K liturgii jsou připravené doprovodné texty, protože budeme slavit ve více jazycích. Informace o Ekumenickém sdružení a programu konference – International Ecumenical Fellowship (IEF) naleznete ZDE.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha