Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

AKTUALIZACE: Už tuto středu 2. prosince 2015 ve 20.00 zveme do baziliky na adventní zastavení v duchu komunity Taizé. Před rokem jsme se připravovali na Setkání důvěry v Praze, můžeme poděkovat a poprosit za čas, který nám Pán dává. Modlitbu připravili opět naši vysokoškoláci. V tento večer poprvé zazní v naší farnosti i hymnus ke Svatému roku milosrdenství, který nás bude doprovázet celý tento (nový) liturgický rok.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS


 

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha