Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

V sobotu 12. prosince 2015 v 10.00 otec kardinál Dominik otevře Svatou bránu roku milosrdenství v naší arcidiecézi. Celá slavnost začíná v bazilice sv. Jiří na Pražském Hradě.

Smysl Svatých bran je mj. poukázat na význam putování. Církev je společenstvím putujících. Na této cestě jsme povoláni dát zbořit zdi naší zloby, nenávisti, strachu atp. Jediný, kdo to může udělat je sám Bůh a jeho láska. Projít Svatou branou znamená vyjádřit touhu po této lásce. začít nový úsek cesty s Pánem i s ostatními. Více najdete v odkazu na Rok milosrdenství na našich stránkách.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha