Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

pout_2016Srdečně Vás zveme na tradiční společné putování. Letošní farní pouť nás zavede na Slapy do kostela sv. Petra a Pavla.

Poutní mše se koná 14. května 2016 a bude začínat ve 13:30 a bude jí sloužit P.Václav Snětina OSB.

Po mši svaté bude společná fotografie. Za příznivého počasí následuje agapé formou pikniku s opékáním buřtů přímo u kostela s krásným výhledem do okolí. Veškeré pokrmy a nápoje je třeba si donést vlastní (do blízkosti kostela se nedostane větší auto a jen omezený počet aut osobních). Místní kostelnice paní Věra Braná domluví s hasiči lavice k sezení a stůl. Na Slapech nás čekají a těší se! Děkujeme! Na mši svatou možná přijdou i místní farníci.

V letáčku najdete bližší informace a vytipované trasy.

Farní pouť 2016 (pdf 740kB)