Děkujeme všem, kdo se zapojili do akce Noc kostelů v naší farnosti, celkový počet návštěvníků: 565, z toho 150 lidí navštívilo náš břevnovský hřbitov.

Pondělí: památka sv. Jana Nepomuckého Neumanna, biskupa.

Úterý: památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka. Večerní mše svatá za zdejšího kaplana + Aloise Kánského.

Pátek: slavnost Narození sv. Jana Křtitele.

Sobota: v katedrále přijmou kněžské svěcení 4 jáhni naší arcidiecéze, mysleme na nové pastýře v modlitbě.

Neděle: po mši svaté v 9.00 rozšířené agapé i na čas obědu z vlastních zásob formou pikniku za Vojtěškou s možností opékání na otevřeném ohni.

V naší farnosti chceme pomoci těžce nemocné Kristýnce Mikušové, které byl diagnostikován zhoubný mozkový nádor, podstoupila již 4 operace mozku a situace je velmi vážná. Podrobnosti, jak pomoci jsou vzadu na plakátu a letácích.