Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

20boromejkyVážení a milí přátelé Domova, příznivci a spolupracovníci,

dovoluji si Vám poslat naše srdečné pozvání na trojnásobnou oslavu (program v příloze).

Letos v září uplyne 20 let obnovené služby Domova, 20 let od vzniku naší farnosti, 20 let spolupráce s Vězeňskou službou (a 220. narozeniny loupežníka Václava Babinského, který symbolizuje polepšeného člověka a v roli zahradníka spořádaně dožil svůj život díky sestrám boromejkám v Řepích). Jako dárek pro Vás jsme natočili krátký klip, který přibližuje pohled do historie na Babinského, kterého ošetřuje boromejka v historickém hábitu – a následuje střih na současného pacienta a současnou sestrou, která o něj pečuje.

Klip najdete na našich stránkách http://www.domovrepy.cz/. Po rozkliknutí videa se objeví v pravém dolním rohu čtvereček. Po kliknutí na něj se video ukáže přes celou obrazovku. Dále je video na kanálu youtube  https://www.youtube.com/watch?v=5L5fMlJ5cm4.

Video bude rovněž vysílat TV Noe.

Od soboty 20. 8. (do 4. 10.) jsme spustili kampaň na portálu Daruj správně (darujspravne.cz), pomocí které mohou lidé podpořit službu Domova a poslat nám tak narozeninový dárek. Všem budeme velmi vděční.

Ráda bych Vás poprosila o dobrý skutek pro nás, jestli máte možnost tento mail rozeslat dál svým známým a přátelům, velmi Vám za to děkuji! Kdybyste každý poslal dál na pět kontaktů, Domov by se nadnesl.. 🙂
Těším se na každého z Vás, kdo se přijde podívat na některou jubilejní oslavu a komu budu moci poděkovat za obdarování.
Ještě se prosím omlouvám každému, kdo by tento mail dostal podruhé (od mojí kolegyně, která Vás má v rozesílce kulturních akcí).

S úctou a poděkováním
sestra Konsoláta Frýdecká

 

program oslav (pdf 2.07MB) Jubileum obdarování domova (pdf 80.9KB)) video

 

Další informace a podrobnosti:

www.domovrepy.cz

www.darujspravne.cz

 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha