Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

26. února 2017 začneme mší svatou v 9.00, která bude s katechezí pro děti. Po mši jako vždy následuje setkání u kávy a čaje, ale tentokrát ve Vojtěšce, protože budeme připravovat popel z ratolestí Květné neděle na letošní Popeleční středu. Přinesme tedy s sebou ratolesti z loňské Květné neděle a něco k masopustnímu občerstvení (na společný stůl). 

V 15.00 je připraven program pro předškolní a mladší školní děti (v prelatuře kláštera). Je třeba s sebou vzít masku pro své dítě, drobné občerstvení a dárek do tomboly pro své dítě. Vstupné je dobrovolné.

 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha