Vážení,

dovolujeme si Vás pozvat v neděli 4. listopadu v 17:00 na ekumenické nešpory ke vzpomínce na oběti bitvy roku 1620 do našeho poutního areálu Panny Marie Vítězné.

Letošní rok je rokem 400. výročí začátku války, která o 30 let později skončila uzavřením Vestfálského míru v Münsteru. Je také rokem 100. výročí  konce 1. světové války a vůbec rokem osmičkovým, které mají v naší historii mnoho významů a vždy nějakým způsobem souvisejí se ztrátou a novým (těžkým) hledáním míru. Je tedy dostatek důvodů, zaměřit modlitbu na toto téma.

Nešpory povede Zdenek Wasserbauer, pomocný biskup pražský a generální vikář, slovem poslouží Pavel Pokorný, farář Českobratrské církve evangelické ve Střešovicích a 1. náměstek synodního seniora ČCE.

Se srdečným pozdravem

za sestry benediktinky

sr. Francesca OSB

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube Farnost

Facebook Farnost
ZVEME VÁS

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti