Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Radio Proglas hledá redaktora pro studio Kristián v Praze

Přijmeme redaktora pro pražskou redakci s působností v Praze, Středočeském, Plzeňském a Karlovarském kraji. Předpokládáme vysokoškolské vzdělání nejlépe humanitního typu, všeobecný rozhled, komunikativnost, výbornou orientaci v křesťanském prostředí, organizační schopnosti, znalost práce na počítači, řidičské oprávnění sk. B. Zkušenosti s prací v mediální sféře jsou výhodou. Nástup je možný ihned.

Náplní práce je tvorba krátkých reportáží, zpráv a publicistických pořadů.

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis s motivačním dopisem (příp. fotografií) elektronicky na adresu personalie@proglas.cz a připojte, prosím, prohlášení, jež najdete na webu Proglasu, záložka Kontakty a info/ Pracovní příležitosti.

Kontakt

Sledujte nás na Facebooku:

Follow Us
Farnost sv. Markéty
ZVEME DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU:

neděle 22. 5. 2022 v 9:00 MŠE SVATÁ S KATECHEZÍ PRO DĚTI (NEDĚLNÍ ŠKOLA)

neděle 29. 5. 2022 PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ NAŠÍ FARNOSTI

úterý 31.5. 2022 19:00 SPOLEČNÉ SETKÁNÍ NAD BIBLÍ (Vojtěška vlevo)

neděle 5. 6. 2022 v 9:00 MŠE SVATÁ S KATECHEZÍ PRO DĚTI (NEDĚLNÍ ŠKOLA)

pátek 10. 6. 2022 NOC KOSTELŮ

neděle 19. 6. 2022 FARNÍ PIKNIK

pátek 24. 6. 2022 JÁHANSKÉ SVĚCENÍ BR. BRUNA OSB

Programy pro školy

 

Synodální cesta v naší farnosti