Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Včerejší památkou Panny Marie, Matky jednoty křesťanů začal týden modliteb za jednotu křesťanů.

Pondělí: v 19.00 se koná biblická hodina na faře s podtitulem „Co již dávní proroci,“ setkáme se nad obsahem SZ proroctví.

Úterý: památka sv. Anežky Římské, panny a mučednice.

Pátek: památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve.

Sobota: svátek Obrácení svatého Pavla, apoštola.

V neděli 2. února 2020 je svátek Uvedení Páně do chrámu.

Loni jsme vymalovali a položili nový koberec ve farní knihovně – místnosti pro rodiny s dětmi, kde také zkouší schola přede mší svatou. Ještě v této místnosti chybí potřebná skříň, která je projektovaná na míru současným potřebám všem pravidelným uživatelům. Původní skříň z 90. let už kapacitně nevyhovuje. Dnes vykonáme sbírku na stavbu skříně nové. Potřebujeme vybrat 60.000Kč, v ceně je zahrnuta i stěna na odkládání kabátů, protože současný věšák také už nestačí. (Celý projekt vestavěné skříně a věšáku pochází z našich vlastních řad, konkrétně od tatínků, kteří dobře znají potřeby daného místa.) Děkujeme za vaši pomoc.

 

 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha