Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Dovolujeme si vás pozvat na na další ročník Břevnovského farního plesu, který se uskuteční v sobotu 11.1.2020 v sále Na Marjánce. Lístky v předprodeji budou pro dospělé za 300 korun a pro studenty za 200 korun – lze je zakoupit v Infocentru kláštera, rezervovat prostřednictvím stránky plesu http://ples.farnost-brevnov.cz či zakoupit u distributorů lístků (více na stránkách plesu). Cena lístků na místě  bude 350 korun pro dospělé a 250 korun pro studenty. Pro mládež do 15 let za 50 korun a děti do 10 let mají vstup volný. 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha