Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Končí doba vánoční. Mše svatá v 9.00 bude s udílením svátosti křtu. Děkujeme všem, kdo jste přes svátky pomohli s dohledem nad návštěvníky našeho kostela.

Úterý: si připomeneme 1027let od založení našeho kláštera. Tento den oslavíme večerní mší svatou v 18.00. Ranní mše svatá nebude.

Středa: památka sv. Maura a Placida, žáků sv. Benedikta.

Pátek: památka sv. Antonína, opata.

Sobota: památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů. Začíná týden modliteb za jednotu křesťanů.

Neděle: mše svatá v 9.00 bude zaměřena na děti.

V pondělí 20. ledna 2020 v 19.00 se koná biblická hodina na faře.

Loni jsme vymalovali a položili nový koberec ve farní knihovně – místnosti pro rodiny s dětmi, kde také zkouší schola přede mší svatou. Ještě v této místnosti chybí potřebná skříň, která je projektovaná na míru současným potřebám všem pravidelným uživatelům. Původní skříň z 90. let už kapacitně nevyhovuje. Příští neděli 19. ledna 2020 vykonáme sbírku na stavbu skříně nové. Potřebujeme vybrat 60.000Kč, v ceně je zahrnuta i stěna na odkládání kabátů, protože současný věšák také už nestačí. (Celý projekt vestavěné skříně a věšáku pochází z našich vlastních řad, konkrétně od tatínků, kteří dobře znají potřeby daného místa.) Děkujeme za vaši pomoc.

 

 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha