Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Velikonoční oktáv a pozvánka na 2. neděli velikonoční

Co vše si připomínájí v břevnovské farnosti a klášteře o Velikonočním oktávu? Součástí pozvání ke společnému slavení 2. neděle velikonoční je také prohlídka částí basiliky sv. Markéty v Břevnově, které se dotýkají tématu Velikonoc. Jaké symboly se ukrývají v kostele? Čím jsou zajímavé Brandlovy obrazy v centru kostela? Prohlédneme si pamětní svatovojtěšskou svíci darovanou klášteru k miléniu založení. Připomeneme svatou Anežku Českou. Mimo jiné se také dozvíme, co se ukrývá pod názvem „kukula”.

Zveřejnil(a) Farnost sv. Markéty v Břevnově dne Sobota 18. dubna 2020

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha