Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Jsme svědky nárůstu ničení křesťanských symbolů ve Spojných státech amerických. Je na pováženou, když čteme zprávu o zničení pomníku věnovanému nenarozeným dětem. Samozřejmě je třeba vzít v úvahu i ne vždy pozitivní „svědectví” církve (nejen v USA!) v minulých desetiletích. Je to výzva pro nás, křesťany, jak v církvi mluvit srozumitelně o evangeliu a zároveň ho hodnověrně prezentovat; tzn. také mluvit o problémech, které jsou bolestivé a nepříjemné. Celý článek o situaci v USA je ZDE.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha