Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Velikonoce jsou spojovány s mnoha symboly. Víte, co znamenají? Přijďte si své znalosti ověřit!

Kde najedete kvízové otázky?

V areálu Břevnovského kláštera. Projděte alej od pavilonu Vojtěška až ke glorietu Josefka a objevte 10 zastavení. Na každém zastavení se seznámíte s jedním velikonočním symbolem. Vyberte správnou odpověď na kvízovou otázku a zapište si číslo otázky a příslušná písmena nebo skupinu písmen. (Pozor, zastavení nejsou popořadě!) Písmena správně seřazená podle čísel od 1 do 10 vytvoří tajenku.

Kdy se můžete zúčastnit?

Kvíz bude přístupný ve dnech 27.3. – 11.4. 2021 a to v době otevření klášterní zahrady, tj. 7:00 – 20:00.

Co budete potřebovat?

Jen vlastní papír a tužku.

Kdy si můžete vyzvednout drobnou odměnu?

Se správně vyluštěnou tajenkou si můžete přijít na Infocentrum kláštera pro drobnou odměnu. Odměny je možné si vyzvedávat POUZE v otevírací době Infocentra, tj. pondělí až pátek 8:30 – 17:30 a sobota a neděle 9:00 – 17:30.

POZOR!!! Infocentrum bude ve dnech 2.- 5. 4. 2021 uzavřeno!!!

PŘEJEME PŘÍJEMNĚ STRÁVENÉ CHVÍLE V KLÁŠTERNÍ ZAHRADĚ!

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha