Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Neděle Oktávu velikonočního, Neděle Božího milosrdenství

Ještě dnes můžete zaslat fotografii své hořící svíce, kterou jste pořídili o Veliké noci, jak bylo oznámeno na našich webových stránkách, tam je také ještě informace kam, na jakou adresu. Výsledkem bude opět společné tablo vystavené vzadu v kostele. 

V sakristii shromažďujeme postní almužnu, kdo ještě máte postní schránku doma, můžete ji n přinést v obvyklých časech kolem bohoslužeb do sakristie. 

Zatím nemůžeme stanovit, jak se bude či nebude měnit život farnosti v návaznosti na konec nouzového stavu. Nadále platí pořad bohoslužeb jako před Svatým týdnem. Především zveme na mši svatou zaměřenou na mládež a studenty vždy v úterý v 19.30 a na mši svatou zaměřenou na seniory vždy ve středu v 15.00. Využívejme možností zúčastnit se eucharistie ve všední dny.

Pátek 23. dubna 2021: slavnost sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka, zakladatele našeho kláštera. 

Poděkujme Bohu v modlitbě za letošní Svatý týden, který jsme směli prožít už jinak než v loňském roce na počátku pandemie.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha