Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Milí farníci, v neděli (VI. neděle velikonoční) jsme směli poprvé po sedmi měsících slavit eucharistii společně. Děkuji za vaši ohleduplnost a trpělivost během celého dne. Na všech nedělních bohoslužbách (včetně soboty) jsme se skvěle rozdělili. Prosím, přicházejte na mše svaté o nedělích stejným nebo podobným způsobem, tedy na stejnou hodinu. Tak budeme smět pokračovat se společným slavením až do prázdnin. 

Upozornění!

Počasí přešlo do ryze letních teplot, ale v bazilice zatím zůstává stále pouze +12st. C. Víte, že z ohledu na historickou stavbu s tím nelze nic dělat, nemůžeme „větrat” a násilně vpustit dovnitř horký vzduch. Počítejte tedy (dle zvážení) s oblečením navíc při cestě na bohoslužby. Zanedlouho naši přirozenou klimatizaci (za zimu vytvořenou) oceníme 🙂 

P. Václav

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha