Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

V sobotu 23. března 2024 v 10.30 se rozloučíme v našem kostele s tatínkem pěti malých dětí, který zemřel po těžké nemoci. S jeho ženou Helenou se u nás brali a křtili své děti. ZDE je odkaz, kde je možno rodině finančně pomoci. V naší farnosti chceme pomoci hlavně v době, kdy první vlna solidarity za několik měsíců opadne, jak nám říká zkušenost, a bude třeba kontinuální pomoci. Děkujeme všem, kdo jakkoli pomáháte. 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha