Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Zveme na tradiční farní putování, tentokrát ke kostelu sv. Petra a Pavla v Litni. Poutní mše svatá bude začínat ve 12:30. Bližší v článku!

Po domluvě s místním panem kostelníkem V. Klimentem a s laskavým svolením pana starosty je možné užít po mši svaté (k agapé) ohniště v areálu školního hřiště, které je vzdáleno od kostela cca 5min. pohodlné chůze s krásným výhledem na okolí (možno přejet i autem). U ohniště nám bude pronajato posezení (ve správě místních hasičů). Tedy občerstvení z vlastních zásob jako obvykle, opékací pruty budou k dispozici. Na obou místech možnost WC. Stojany pro cyklisty u kostela nejsou. V případě deště „mokrá” varianta (agapé) není možná.

… pohled na Liteň a Karlštejn…

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
ZVEME VÁS

Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha