Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Srdečně zveme na další ročník Noci kostelů do naší baziliky. Program naleznete na stránkách Noci kostelů.

V tuto chvíli nám chybí několik osob k úspěšnému zajištění akce. Je třeba hlídat v době otevření kryptu, kůr atp. Máte-li chuť nám přijít pomoci, prosíme, zapište se do tabulky na tomto odkazu: DOBROVOLNÍCI. Po otevření tabulky stačí zapsat své jméno a stisknout Enter. K uložení dojde automaticky. Pro možnost spojení s Vámi ještě následně prosíme o zaslání kontaktu na farnost@brevnov.cz.

Děkujeme a těšíme se na setkání ať už jako s návštěvníky či pomocníky:-)

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha