Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Vánoční svátky se opravdu blíží. Jaký byl ten letošní Advent? Pokud ne takový, jaký jsme si představovali, pak využijme ještě zbývající dny. Od 17. do 23. prosince se intenzivně připravujeme na narození Ježíše Krista. Rozjímáme o tom, kdo k nám přichází, víme, co znamená tzv. Boží příchod na zemi? Co to znamená pro člověka? Jen další zvyk, nebo něco, co se dotýká každého z nás? Malý Ježíš v jesličkách je pro nás Moudrostí (života), Klíčem (k pochopení mnohých nedorozumění) a opravdovým Králem (naší existence). Pokud se takto podíváme na onu scénu Narození, pak se nás zmocní pravý úžas. Pojďme společně žasnout a těšit se na skutečný Dar. 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha