Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov
Milí stavitelé, dostavěno:-)!
Před pěti týdny jsme se společně pustili do stavby našeho společného domu. Vyráběli jsme „kameny“ a zároveň jsme se zamýšleli nad texty evengelií letošních velikonočních nedělí. Chtěli jsme hlouběji prožít velikonoční radost ze Vzkříšeného. A dnes jsou Letnice! Pán odešel k Otci, ale dobrodružství s ním nekončí, pokračuje dál! Učedníci jsou shromážděni spolu s Pannou Marií a dalšími ženami, společně se modlí. Pán dává svého Ducha, rodí se církev.
Je úžasné, z jak různých „kamenů“ je postaven náš dům! Každý jsme úplně jiný, ale v síle Ducha svatého tvoříme jedno společenství.
Náš dům je hotový – osadili jsme víc než 300 kamenů. Ale je hotový jen zdánlivě, jen skoro. Pořád ještě může růst dál, může mít třeba další patro – stejně tak můžeme růst my, jak počtem, tak hloubkou svého života.

BOHU DÍKY:-)!

P.S.: Co budeme společně tvořit příště;-)?