Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Pavel Lagner, herec, náš farník.

Vazeni, považuji svou následující prosbu za svou povinnost a nutnost.
Prosím, pokusme se ve druhém kole prezidentských voleb konečně ukončit ambiciózní samolibost, povýšenou aroganci bez jakékoli sebereflexe, neschopnost přijmout odlišný názor a podrážděnost svobodnými projevy občanské společnosti! To vše nereprezentuje jen Václav Klaus, ale i Miloš Zeman. S vědomím, že žádný kandidát není ideální, prosím, neocitněme se v situaci, kdy pro třísku nevidíme trám a zvolme slušnost a lidství. Zabraňme lacinému populismu a žoviálním lžím. Zvolme prezidentem naší země pana Karla Schwarzenberga!
Nebuďme apatičtí a lhostejní a pojďme k druhému kolu voleb a pokud se mnou souhlasíte, přivítám, když budete výzvu šířit dál.
Děkuji vám a přeji hezký den.
S pozdravem
Pavel Lagner