Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Pavel Lagner, herec, náš farník.

Vazeni, považuji svou následující prosbu za svou povinnost a nutnost.
Prosím, pokusme se ve druhém kole prezidentských voleb konečně ukončit ambiciózní samolibost, povýšenou aroganci bez jakékoli sebereflexe, neschopnost přijmout odlišný názor a podrážděnost svobodnými projevy občanské společnosti! To vše nereprezentuje jen Václav Klaus, ale i Miloš Zeman. S vědomím, že žádný kandidát není ideální, prosím, neocitněme se v situaci, kdy pro třísku nevidíme trám a zvolme slušnost a lidství. Zabraňme lacinému populismu a žoviálním lžím. Zvolme prezidentem naší země pana Karla Schwarzenberga!
Nebuďme apatičtí a lhostejní a pojďme k druhému kolu voleb a pokud se mnou souhlasíte, přivítám, když budete výzvu šířit dál.
Děkuji vám a přeji hezký den.
S pozdravem
Pavel Lagner

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha