Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov
Po mši svaté ve 13.00 v zajímavém kostele/rotundě Narození Panny Marie máme možnost opékání buřtů v místním sportovním areálu, asi 200m od kostela (k dispozici je dětské hřiště a větší zbrusu nové na fotbal a basketbal). Se správcem TJ Sokol Holubice je domluveno zapůjčení sezení a stůl. Sokolovna je od ohniště vzdálena na délku klasického fotbalového hřiště, nabízí se možnost převezení mobiliáře dodávkou. Měl by někdo možnost vzít/půjčit takové auto??? Pokud ano, bylo by to skvělé, protože musíme vzít s sebou i dřevo a vše ostatní k opékání, nemluvě o veškerém vybavení na mši sv. v kostele (kde je jen stůl), a také nástrojů pro scholu. Jako obvykle, co se týče jídla, je třeba, aby každý si vzal vlastní zásoby a zdroje.
V případě deště: rezervace v restauraci Holubička, také asi 200m od kostela, na místní poměry kvalitní restaurace v areálu chovu koní.
Těším se na vás a prosme za příznivé počasí.
P. Václav
Kontakt

Sledujte nás na Facebooku:

Follow Us
Farnost sv. Markéty
ZVEME DO KONCE ŠKOLNÍHO ROKU:

neděle 22. 5. 2022 v 9:00 MŠE SVATÁ S KATECHEZÍ PRO DĚTI (NEDĚLNÍ ŠKOLA)

neděle 29. 5. 2022 PRVNÍ SVATÉ PŘIJÍMÁNÍ DĚTÍ NAŠÍ FARNOSTI

úterý 31.5. 2022 19:00 SPOLEČNÉ SETKÁNÍ NAD BIBLÍ (Vojtěška vlevo)

neděle 5. 6. 2022 v 9:00 MŠE SVATÁ S KATECHEZÍ PRO DĚTI (NEDĚLNÍ ŠKOLA)

pátek 10. 6. 2022 NOC KOSTELŮ

neděle 19. 6. 2022 FARNÍ PIKNIK

pátek 24. 6. 2022 JÁHANSKÉ SVĚCENÍ BR. BRUNA OSB

Programy pro školy

 

Synodální cesta v naší farnosti