Po mši svaté ve 13.00 v zajímavém kostele/rotundě Narození Panny Marie máme možnost opékání buřtů v místním sportovním areálu, asi 200m od kostela (k dispozici je dětské hřiště a větší zbrusu nové na fotbal a basketbal). Se správcem TJ Sokol Holubice je domluveno zapůjčení sezení a stůl. Sokolovna je od ohniště vzdálena na délku klasického fotbalového hřiště, nabízí se možnost převezení mobiliáře dodávkou. Měl by někdo možnost vzít/půjčit takové auto??? Pokud ano, bylo by to skvělé, protože musíme vzít s sebou i dřevo a vše ostatní k opékání, nemluvě o veškerém vybavení na mši sv. v kostele (kde je jen stůl), a také nástrojů pro scholu. Jako obvykle, co se týče jídla, je třeba, aby každý si vzal vlastní zásoby a zdroje.
V případě deště: rezervace v restauraci Holubička, také asi 200m od kostela, na místní poměry kvalitní restaurace v areálu chovu koní.
Těším se na vás a prosme za příznivé počasí.
P. Václav