Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Obracíme se na Vás s jednou prosbu: v letošním roce u nás začal přes týden pracovat p. Vladislav Maroušek, který nám pomáhá s menšími stavebními pracemi v areálu. Protože je prací hodně, moc by mu pomohlo, kdyby k sobě měl alespoň 1 – 2 muže, kteří by mu pomáhali. Stále se potýkáme s nedostatkem financí na stavbu kláštera, proto není v našich možnostech zaplatit další dvě pracovní síly. 

Napadlo nás, že by se třeba mohli najít schopní muži – důchodci, kteří by byli ochotni sem přijet pomoci. Chápeme, že může být těžké najít někoho, kdo by k nám jezdil pracovat každý den, ale třeba by byl někdo ochoten jezdit pravidelně na 1 – 2 dny v týdnu. Pokud by se takových dobrovolníků našlo více, mohl by se celý týden takto zaplnit.

Pokud by se nějaký zájemce našel, prosíme, aby se nám přihlásil na mailovou adresu: karmel.svjosef@centrum.cz

Mockrát děkujeme a pamatujeme v modlitbě.

S přáním požehnaných velikonočních dní,

sestry bosé karmelitky z Drast 

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha