Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Každý pátek v době postní od 20.00 do 21.00 v bazilice s krátkým slovem závěrečným požehnáním.

(15. 2., 22. 2., 1. 3., 8. 3., 15. 3. a 22. 3.)

V Roce víry a jubilejním roce příchodu sv. Cyrila a Metoděje chceme prohloubit svůj vztah k Bohu. V letošní roce si uvědomujeme nezbytnost eucharistie pro náš život. Víra je závislá na tomto nenahraditelném daru lásky. Doba postní není jen dobou zřeknutí se něčeho nadbytečného, ale je také příležitostí udělat něco víc pro sebe. Nabízí se nám chvíle ticha a modlitby.

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha