Římskokatolická farnost u kostela sv. Markéty Praha-Břevnov

Letos neděle 22. října 2023. Někdy slýcháme o tom, že byla vykonána mise. Někdo, koho nazýváme poslaným (vyslanec, poslanec, atd.) měl splnit úkol. Poslaný člověk by se nemusel vůbec hlásit k obsahu poselství. Náš osobní život není formalita, dostali jsme jej jako dar. Být obdarovaný znamená radost, o radost se dělíme. Obsah poselství křesťanství a víry znamená radost z milosrdenství a naděje. Ano, křesťanství může být i nesnadnou misí v dnešním světě.

Bůh se nikdy nevzdá daru života a každého svého syna od počátku volá k božskému a věčnému životu (Ef 1, 3 – 6)

Kontakt

Program a sledování přenosů:

Sledujte nás na Youtube:

Youtube
Youtube Farnost

Sledujte nás na Facebooku:

Facebook
Facebook Farnost
Výuka náboženství / katecheze pro děti a mládež 2023/2024

BENEDIKTINSKÝ OBČASNÍK

Programy pro školy 2023/2024

Synodální cesta v naší farnosti

FILMANA

časopis Duha